رینوپلاستی (عمل زیبایی بینی)

عمل زیبایی بینی | رینوپلاستی

عمل جراحی بینی امروزه یکی از عمل های زیبایی است که در بین تمام مردم طرفداران زیادی دارد و بسیاری از مردم این نوع عمل را انجام داده اند.

قبل از انجام هرگونه عمل و تغییر بر روی صورت باید از شرایط و نحوه انجام آن اطلاع پیدا کنیم. بینی یکی از مهم‌ترین اعضای صورت انسان است و قاعدتاً اعمال هرگونه تغییری روی آن از اهمیت بالایی برخوردار است و حتی کوچک‌ترین اشتباه در عمل می‌تواند مشکلات تنفسی و یا ایرادات ظاهری را به دنبال داشته باشد که در این شرایط عمل ترمیمی نیاز می‌شود، در نتیجه پیدا کردن جراح با تجربه و مناسب برای شما باید در اولویت باشد.

عمل زیبایی بینی

 هدف از جراحی بینی چیست؟

به طور کلی جراحی بینی با دو هدف مشخص صورت می‌گیرد:

– جراحی زیبایی بینی‌: اگر بینی شخص مشکلاتی نظیر بزرگ بودن حفره‌های بینی و یا برآمدگی و قوز روی بینی داشته باشد، به احتمال زیاد در صدد انجام عمل بینی است؛ که معمولا این افراد به دنبال راهی برای رسیدن به جراحی بینی با قیمت مناسب هستند.

– جراحی درمانی بینی: این گروه از افراد با اهدافی نظیر برطرف کردن مشکلات تنفسی، بهبود عملکرد بینی و درمان مشکلاتی که ناشی از انحراف بینی و پولیپ بینی است، به اتاق عمل می‌روند. پیدا کردن یک جراح که با قیمت مناسب جراحی کند برای این گروه از افراد هم قاعدتاً حائز اهمیت است.

آیا جراحی بینی درد دارد؟

این اولین سوال تمام افرادی است که خواهان انجام جراحی بینی هستند. یکی از پرطرفدار‌ترین عمل‌های زیبایی، جراحی بینی است. در حال حاضر مردان و زنان زیادی متقاضی این عمل زیبایی هستند. بینی یکی از اجزای مهم و اساسی صورت در زیبایی است. شکل ظاهری بینی تاثیر زیادی در زیبایی شما دارد. علاوه بر زیبایی، بینی وظیفه اکسیژن‌رسانی به بدن را بر عهده دارد. عمل جراحی زیبایی بینی را در اصطلاح رینوپلاستی می‌گویند.

سن مجاز برای انجام عمل بینی

اغلب افرادی که خواهان انجام عمل جراحی بینی هستند از شرایط سنی عمل سوال می‌کنند. به صورت کلی دختران در سن 15 سالگی به بعد و پسران از سن 17 سالگی به بعد می‌توانند عمل جراحی بینی انجام دهند. توجه داشته باشید این شرایط سنی در صورتی مورد قبول است که فرد رشد کامل جسمی داشته باشد.

نمونه کارهای رینوپلاستی (عمل زیبایی بینی) را مشاهده کنید

چه نوع بیهوشی برای ما مناسب‌تر است؟

جراحی بینی معمولاً یا با بی‌حسی موضعی به علاوه داروهای آرام‌بخش و یا با بیهوشی عمومی انجام می‌شود. در اغلب موارد به بیمار این حق را می‌دهد که انتخاب کند از چه روشی برای بیهوشی او استفاده شود. اما ممکن است گاهی شرایط ویژه‌ای وجود داشته باشد که جراح این حق انتخاب را به شما ندهد و خودش در این زمینه تصمیم بگیرد.

بهترین دکتر عمل جراحی بینی در شیراز کیست ؟

اول از هر چیزی باید ببینیم معیار شما برای انتخاب یک دکتر مناسب چیست. یک پزشک خوب باید دانش کافی و تجربه کافی در مورد عمل جراحی بینی را داشته باشد ، علم زیبایی شناسی را برای هر فردی داشته باشد تا بتواند بیمار را بعد از انجام عمل تجسم کند و سلامتی بیمار برایش یکی از اولویت های مهم در کارش باشد اما خوشبختانه در شیراز پزشکانی که دارای این شرایط هستند کم نیستند. دکتر سینا غیاثی حافظی یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکانی است که می تواند عمل زیبایی را به خوبی و بدون مشکل انجام دهد.

سخن پایانی

اگر می‌خواهید یک جراحی بینی با قیمت مناسب و موفقیت‌آمیز داشته باشید، انجام تحقیقات قبل از عمل برای پیدا کردن جراح مناسب ضروری است. مراقب باشید که به دام تبلیغات جراحی بینی با هزینه‌های بسیار اندک گرفتار نشوید. هزینه‌ای که می‌پردازید بابت زیبایی بخش مهمی از چهره‌ی شما است؛ بنابراین قبل از عمل به تصمیم خود بار دیگر خوب فکر کنید و همه‌ی جوانب آن را در نظر بگیرید. به هیچ عنوان قبل از مشاوره راجع به فرم بینی و توقعاتی که از بعد عمل آن دارید زیر تیغ جراحی نروید. دکتر غیاثی در تهران می‌توانند قبل از عمل شما را نسبت به تمام ابهاماتی که هنوز حول این تصمیم در سر دارید، راهنمایی کند. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.