لیپوماتیک (پیکرتراشی)

عمل زیبایی لیپوماتیک | پیکرتراشی

شاید شما نیز تاکنون واژه‌ی لیپوماتیک صورت را شنیده باشید. لیپوماتیک نوعی جراحی است که در رده‌ی عمل‌های زیبایی قرار می‌گیرد. با توجه به شایع شدن انواع روش‌های لاغری، روش لیپوماتیک نیز در سال‌های اخیر طرفداران خاصی پیدا کرده است؛ اما بهتر است بدانید که برای انجام هر گونه عمل جراحی باید به زبده‌ترین متخصصان جراحی مراجعه کرد تا از کیفیت و نتیجه کار مطمئن بود.

لیپوماتیک پیکرتراشی شیراز

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک را می‌توان روشی پیشرفته با عوارض کم برای خارج‌سازی چربی‌های موضعی دانست که دقت آن نسبت به روش لیپوساکشن بسیار بالاتر است. لیپوماتیک را می‌توان روشی برای کاهش سایز دانست که از آن برای کاهش وزن و یا درمان بیماری چاقی استفاده نمی‌شود. اگر به دنبال روشی برای کم کردن چربی‌های انباشته شده زیادی در بدن خود هستید، بهتر است روش دیگری را برای این کار در نظر بگیرد. شما با این روش خواهید توانست مقدار زیادی از چربی را در یک جلسه بدون نیاز به بیهوشی از بدن خود خارج نمایید.

چه قسمت‌هایی از بدن را می‌توان با عمل لیپوماتیک فرم‌ دهی مناسبی کرد؟

– کمر

– باسن

– قفسه سینه

– داخل زانوها

– لگن

– پهلوها

– بیرون و داخل ران‌ها

– بازوها

– خط گردن و قسمت پایین چانه

لیپوماتیک شکم، پهلو پشت | مطب دکتر سینا غیاثی حافظی در شهر شیراز

لیپوماتیک به چه صورت انجام می‌شود؟

این عمل به وسیله دستگاهی توسط پزشک جراح انجام می‌شود؛ در این دستگاه با استفاده از حرکات لرزشی لوله‌ای به نام کانولا، باعث خارج‌سازی سلول‌های چربی به روش غیر لیزری و حرارتی می‌شود. لازم به توضیح است که این روش درمانی در مقایسه با روش لیپوساکشن بسیار ایمن‌تر و اصولی‌تر است؛ همچنین عفونت کمتری را به نسبت برای بیمار ایجاد می‌کند. دلیل ایمن بودن و عفونت کمتر را می‌توان در محافظت بالا از اعصاب و رگ‌های خونی در این روش دانست. برخلاف روش لیپوساکشن این روش درمانی هدفش تغییر سایز، تغییر حجم و فرم در نقطه خاصی از بدن است؛ در صورتی که در روش لیپوساکشن هدف کم کردن وزن و لاغری فرد است. در روش لیپوماتیک چربی ناحیه‌ای از بدن به وسیله دستگاه برداشته می‌شود؛ نه این که آن قسمت از چربی سوزانده شود.

کلینیک دکتر غیاثی در شیراز؛ امن­‌ترین انتخاب برای عمل پیکرتراشی

عمل پیکرتراشی در صورتی که درست و اصولی انجام شود می­‌تواند یک روش کاملا امن و بدون بازگشت باشد. اما انتخاب یک پزشک خوب برای اینکه به ما در انجام این امر مهم یاری برساند بسیار حائز اهمیت است. در ابتدا باید توجه داشت که این عمل در یک کلینیک مجهز به داستگاه­‌های روز دنیا انجام شود تا امکان ایجاد هر گونه خطا و اشتباه در طول عمل به صفر برسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و هزینه‌های این عمل با مطب دکتر غیاثی در شیراز تماس حاصل کرده و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *